Taisyklės ir lėšų gražinimas
 
1.  Lukšių Šv. Juozapo parapija priima aukas euro valiuta per: Paysera internetinės bankininkystės platforma (SEB, Swedbank, Šiaulių bankas, Citadele, Luminor, Revolut, N26 ir kiti. Adresas: Pilaitės pr. 16, Vilnius, LT-04352, Lietuva Įmonės kodas: 300060819 Registruota: VĮ „Registrų centras“ 2004-10-13 Registracijos Nr. 012657). Tinklapis: https://www.paysera.lt/v2/lt-LT/index
 
2. Taip pat Lukšių Šv. Juozapo parapija naudojasi Paypal tarptautine mokėjimų sistema – ( PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A. 22-24 Boulevard Royal L-2449 Luxembourg ) kurioje galima aukoti tik debetine arba kreditine banko mokėjimo kortele. Tinklapis: https://www.paypal.com/lt/webapps/mpp/merchant
 
3. Šv. Mišių aukoms, Lukšių Šv. Juozapo parapija naudojasi „SumUp” mokėjimo sistema ( „SumUp EU Payments UAB“ yra Lietuvos banko licencijuota elektroninių pinigų įstaiga (licencijos Nr. 56, išduota 2019 m. rugpjūčio 27 d.). Registruotasis adresas: Konstitucijos pr. 21C, 08130 Vilnius, Lietuva. Įmonės kodas: 305074395. ) kurioje galima aukoti tik banko debetine arba kreditine kortele. Tinklapis: https://www.sumup.com/lt-lt/
 
Taisyklės
 
1. Lukšių Šv. Juozapo parapijai gali paaukoti kiekvienas sulaukęs 16 m. amžiaus.
2. Fizinis asmuo gali aukoti tik savo vardu, draudžiama aukoti kito vardu.
3. Juridinis asmuo gali aukoti su juridinio asmens vadovo sutikimu, arba įgaliotu asmeniu (finansininkas ar buhalteris).
4. Aukodami Lukšių Šv. Juozapo parapijai, Jūs sutinkate su aukščiau išvardintomis sąlygomis ir asmeniškai prisiimate atsakomybe. 
 
Parapijos atsakomybė. 
 
1.Lukšių Šv. Juozapo parapija prisiima atsakomybę už paaukotų lėšų panaudojimą ir garantuoja, kad aukos bus naudojamos pagal paskirtį kam jos aukotos, tai: Lukšių Šv. Juozapo parapijos išlaikymui, Lukšių Šv. Juozapo parapijos pastatų remontui, ar Lukšių Šv. Juozapo parapijos vaikų-jaunimo pastoracijai.
2. Jeigu aukojime (bankinis pervedimas ar kitoks būdas) nera nurodyta 1-jame punkte išvardytiems tikslams, Lukšių Šv. Juozapo parapija šias paaukotas lėšas naudoja tam tikslui, kuriam labiausiai reikia, išvardytiems 1-ajame punkte.
 
Lėšų gražinimas
 
Mūsų aukotų pinigų grąžinimo ir grąžinimo politika galioja 14 dienų. Jei nuo aukojimo praėjo 14 dienų, mes negalime jums pasiūlyti visų pinigų grąžinimo.
 
Sąlygos lėšų gražinimui:
 
  1. Prašymas gražinti lėšas.
Parašykite laisvos formos prašymą nurodydami savo vardą, pavardę, gyvenamą vietą, telefoną, elektroninį paštą ir priežastį kodėl paaukotos lėšos turi būti gražinamos. ( Tai gali būti priežastis, jeigu buvo nesilaikoma Taisyklių 1-4 punktuose išvardytų sąlygų.)
 
  1. Banko išrašas
Tai aukojimo mūsų parapijai patvirtinimo išrašas iš Jūsų banko, kad tikrai prašomos gražinti lėšos buvo
pervestos į mūsų parapijos sąskaitą.
 
  1. Gražinamos lėšos
       Peržiūrėjus Jūsų prašymą lėšų gražinimui, per artimiausias 3 d.d. susisieksime su Jumis nurodytais Jūsų kontaktais.
 
       4. Gražinamų lėšų išlaidos
        Lėšų gražinimo išlaidas, kaip bankiniai mokesčiai, prisiima asmenys, kuriems gražinamos lėšos
 
Negražinamos lėšos.
 
  1. Negalėsime gražinti paaukotų lėšų, jeigu nebus 1. Ir 2. punktuose nurodytos įvykdyti sąlygos lėšų gražinimui.
  2. Jeigu prašoma gražinti lėšas kito asmens vardu.
  3. Lukšių Šv. Juozapo parapija negražina grynaisiais pinigais, bet tik bankiniu pavedimu
 
Susisiekite
 
       Pateikti prašymą gražinti Jūsų paaukotas lėšas, ar iškilus klausimams galite
       atvykti į Lukšių Šv. Juozapo parapijos kleboniją adresu: A. Tatarės g. 29A, Lukšiai, Šakių r. sav.
       Parašyti į elektroninį paštą adresu luksiai@luksiuparapija.lt arba luksiai.sutkai@gmail.com
       Pasikonsultuoti paskambinus telefonu +370-611-36732