Lukšių Šv. Juozapo parapija

Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 11 25
 
Mes esame Šv. Juozapo parapija kuri valdo šiuos tinklapius: luksiuparapija.lt ir aukos.luksiuparapija.lt .
 
Šiame puslapyje pateikiama informacija apie mūsų politiką, susijusią su Asmens informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės mūsų paslauga.
 
Jūsų informacijos nenaudosime ir su niekuo nesidalinsime, išskyrus atvejus, aprašytus šioje privatumo politikoje.
Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją teikdami ir tobulindami paslaugą. Naudodamiesi paslauga sutinkate su informacijos rinkimu ir naudojimu pagal šią politiką.
 
Informacijos rinkimas ir naudojimas
 
Naudodamiesi mūsų paslauga, galime paprašyti jūsų pateikti tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kurią būtų galima naudoti norint susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę.
Asmenį identifikuojanti informacija („Asmeninė informacija“) gali apimti, bet tuo neapsiribojant:
 
vardas
Elektroninio pašto adresas
Telefono numeris
Adresas
Žurnalo duomenys
 
Mes renkame informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų paslaugoje („Žurnalo duomenys“). Šie žurnalo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų paslaugos puslapiai, kuriuose lankotės, jūsų apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas tuose puslapiuose ir kita. statistika. Slapukai Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kurie gali turėti anoniminį unikalų identifikatorių.
 
Slapukai
 
siunčiami į jūsų naršyklę iš interneto svetainės ir saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske. Informacijai rinkti naudojame „slapukus“. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau jei nepriimsite slapukų, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų paslaugos dalimis.
 
Paslaugų tiekėjai
 
Mes galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ir asmenis, kad palengvintume mūsų paslaugą, teiktume paslaugą mūsų vardu, atliktume su paslauga susijusias paslaugas arba padėtų mums analizuoti, kaip naudojama mūsų paslauga. Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmeninės informacijos tik tam, kad atliktų šias užduotis mūsų vardu, ir yra įpareigotos jos neatskleisti ir nenaudoti jokiais kitais tikslais.
 
Lukšių Šv. Juozapo parapija naudojasi paramai apdoroti internetine bankininkyste: 
3. SumUp (https://www.sumup.com/lt-lt/) platforma
Todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga paramos įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama šioms platformoms.
 
Saugumas
 
Jūsų asmeninės informacijos saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad joks perdavimo internetu būdas ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmeninei informacijai apsaugoti, negalime garantuoti visiško jos saugumo.
 
Nuorodos į kitas svetaines
 
Mūsų paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių nevaldome mes. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už bet kokių trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.
 
Vaikų privatumas
 
Sąmoningai nerenkame asmenį identifikuojančios informacijos iš jaunesnių nei 18 metų vaikų. Jei esate vienas iš tėvų arba globėjų ir žinote, kad jūsų vaikas mums pateikė Asmeninę informaciją, susisiekite su mumis. Jei sužinosime, kad jaunesnis nei 18 metų vaikas mums suteikė asmeninę informaciją, mes nedelsdami ištrinsime tokią informaciją iš savo serverių.
 
Įstatymų laikymasis
 
Mes atskleisime jūsų asmeninę informaciją, kai to reikalauja įstatymas arba teismo šaukimas.
 
Šios privatumo politikos pakeitimai
 
Retkarčiais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie bet kokius pakeitimus pranešime šiame puslapyje paskelbdami naują privatumo politiką.
Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką dėl bet kokių pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.
 
Susisiekite su mumis jei turite klausimų dėl šios privatumo politikos,